W dniu dzisiejszym została udostępniona przez Comarch nowa wersja Comarch ERP Optima 2023.0.1.

Nowa wersja systemu to przede wszystkim udostępnienie faktoringu dla dużych i średnich firm we współpracy z Comarch Apfino, rozwój współpracy z platformą wszystko.pl, nowa deklaracja CIT-8E wraz z załącznikiem CIT/EZ, możliwość przenoszenia danych kadrowo-płacowych między bazami, a także automatyzacja zwolnienia z opłacania składek na FP/FGŚP dla pracowników powracających z urlopów związanych z rodzicielstwem. W module Biuro Rachunkowe udostępniona została możliwość wysyłania wiadomości mailowych do Klientów z informacją o podatkach i składkach do zapłaty.

Jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima 2022.7.1.

Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima to przede wszystkim bezpośrednia wymiana danych z Santander Bank Polska (iBiznes24 Connect), możliwość współpracy z nową platformą sprzedażową wszystko.pl, a także funkcjonalność generowania Zaświadczenia płatnika składek Z-3 w formacie xml pozwalająca na zaczytanie pliku do ZUS PUE.

Informujemy, że są już dostępne nowe wersje Comarch ERP Optima 2022.5.1 i Comarch HRM 2022.5.1.

Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima to przede wszystkim możliwość wysyłki faktur do Krajowego Systemu e-Faktur, a także obsługa zmian związanych z nowelizacją Polskiego Ładu dotyczących wyliczania wynagrodzeń oraz zaliczek na PIT-36/ PIT-36L oraz PIT-28.

W dniu dzisiejszym udostępniono nową wersję Comarch ERP Optima 2022.4.1.

Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima to możliwość naliczania podstawy składki zdrowotnej dla właścicieli rozliczających się kwartalnie oraz w sposób uproszczony, a także naliczenie i wydruk deklaracji AKC-WW(7) obowiązujący przy rozliczeniu za okresy od kwietnia 2022 r.

 

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima 2022.3.1. oraz Comarch HRM 2022.2.1.

Nowa wersja systemu Comarch ERP Optima to przede wszystkim możliwość tworzenia dokumentów dostawy wyrobów węglowych i ich wysyłka do PUESC, naliczenie i wydruk deklaracji rocznej CIT-8(31) za rok 2021, a także możliwość naliczenia składki zdrowotnej dla właścicieli w przypadku posiadania kilku form opodatkowania.

Informujemy, że w dniu 27.01.2022 została udostępniona nowa wersja Comarch ERP Optima 2022.2.1.

W programie wprowadzono zmiany w wyliczaniu zaliczek podatku od wynagrodzenia wynikające z Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 7 stycznia 2022 r., jak również zmiany w wyliczaniu składki zdrowotnej dla przedsiębiorców wynikające z Polskiego Ładu.

Z przyjemnością informujemy, że ukazała się nowa wersja Comarch ERP Optima 2022.1.1 dostosowująca program do zmian związanych z Nowym Ładem.

Informujemy, że są już dostępne nowe wersje Comarch ERP Optima 2022.0.1 i Comarch HRM 2022.0.1 . 

Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima to przede wszystkim nowa deklaracja VIU-DO, a także funkcje związane z automatycznym księgowaniem, dodawaniem faktur zakupu ze skanów i zdjęć, udostępnienie raportu GUS Z-03 oraz obsługa ograniczenia zaliczki podatku dla składników finansowanych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Informujemy, że są już dostępne nowe wersje Comarch ERP Optima 2021.5.1 i Comarch HRM 2021.5.1. 

Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima to przede wszystkim nowe funkcje związane z pakietem VAT e-commerce, wprowadzenie limitu urlopu dla pracowników młodocianych oraz możliwość księgowania dokumentów według wskazanych kodów JPK_V7.